Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014-му цього вівторка, 11 лютого, під час прес-конференції розповіла директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Вже понад місяць УЦОЯО приймає заяви на складання тестів. Майже вісімдесят тисяч цьогорічних абітурієнтів візьмуть участь у ЗНО, однак є й ті, кому довелося відмовити, – їх налічується зо дві тисячі осіб. Причини прості: вступники надсилають не всі документи, незавірені копії, не погоджуються на опрацювання персональних даних.

Шановні вступники!
Будь ласка, залишайте ваші запитання в коментарях. Нам цікаво, що вас турбує. Згодом ми надамо відповіді фахівців.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “ЗНО-2014 скасовується через неуважність? (відео)”
  1. Чесно кажучи, взагалі не розумію кому потрібна така “катавасія” з документами. Невже так важко було запровадити систему реєстрації учасників ЗНО відповідно до класних журналів та особових справ учнів, які наявні у загально-освітніх школах? Без використання персональних даних (зокрема, номеру ІПН та паспортних даних) і обмежити процедуру реєстрації персональним підписом заявника на участь в ЗНО.
    Будь-яка графологічна експертиза, у разі спірних моментів, зможе довести чи був учасник ЗНО автором підпису.
    Тим більше, в епоху високих технологій, я чудово розумію тих людей, які хоч якось намагаються зберегти від розголосу свої конфіденційні дані, в тому числі і за релігійними переконаннями.

    1. Доброго дня, Богдане. Пропонуємо Вам залишити перелік запитань щодо ЗНО 2014 під даною публікацією. Незабаром Освітній портал “Педагогічна преса” найвлучніші та найзмістовніші з них поставить безпосередньо експертам від УЦОЯО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *