Відчайдушна мати влаштувала вечірку синові - 1779228 485448488231192 895456082 nХлопчику на ім’я Колін із Мічигану живеться нелегко. Він страждає синдромом Аспергера і з великими труднощами спілкується з іншими дітьми. Коли він заявив, що не хоче вечірку на день народження, бо ніхто на неї не прийде, його мама придумала спосіб знайти синові друзів.

Дженніфер, мама Коліна, якому 9 березня виповниться 11 років, не захотіла миритися з тим, що в її сина є труднощі в спілкуванні і зовсім немає друзів. У соціальній мережі вона створила спеціальну сторінку і розмістила на ній фотографії Коліна. На сьогодні сторінка зібрала понад 13 000 читачів, які всіляко підтримують хлопчика і бажають йому веселої вечірки на день народження.

Дженніфер сподівалася, що хтось із її друзів і знайомих відгукнеться на прохання привітати Коліна, але такої кількості охочих, звісно, не очікувала. Люди з усіх континентів і з різних  країн надсилають Коліну листівки і привітання.

Цю сторінку мама планує зберігати в таємниці до самого дня народження сина, а потім показати, скільки людей бажають йому щастя.

«Я хочу показати Коліну, що він не самотній. Це допоможе йому стати впевненішим і відкритися іншим людям», – пояснює Дженніфер.

За матеріалами сайту  deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *