Для абітурієнтів відчиняють двері навстіж - Open dayДо Національного університету державної податкової служби України завітали абітурієнти 2014 року та їхні рідні на День відкритих дверей.

Присутні відвідали музей навчального закладу, ознайомилися з матеріально-технічною базою, діяльністю факультетів: фінансів та банківської справи; економіки та оподаткування; обліково-економічного. Цікавими і пізнавальними для присутніх стали: показ відеофільму про історію та розвиток університету, інформація про переваги й перспективи розвитку, яскравий і неперевершений концерт культурно-мистецького центру «Сузір’я», фотостенди про активне життя студентів.

«Під час навчання важливо не тільки здобути знання й навички омріяної спеціальності, а й можливість творчої самореалізації та подальше працевлаштування. З гордістю і радістю скажу, що в нашому університеті є всі можливості і для навчання, і для саморозвитку, і для реалізації особистості в громадській і творчій діяльності, а також значний відсоток працевлаштування студентів та курсантів після отримання диплома», – зазначила під час вітального слова в.о. ректора Людмила Тарангул.

Презентація факультетів, спілкування абітурієнтів із ректоратом університету та співробітниками факультетів відбувалися у форматі «запитання-відповідь». Випускникам навчальних закладів України і їхнім рідним були надані змістовні відповіді на всі запитання, зокрема: умови надання місця проживання в гуртожитку, наявність військової кафедри, розмір і виплата стипендії, інформація про міжнародні навчальні програми й отримання подвійних дипломів, про роботу кураторів у групах, участь у діяльності органів студентського самоврядування та «Сузір’ї».

Автор: Ксенія Палієва

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *