За результатами першого в Україні моніторингового дослідження інтернатних закладів виявлено п’ятірку регіонів із найменшою кількістю дітей в інтернатах.

Так, на перших сходинках загальнодержавного рейтингу опинилися Київська, Житомирська і Рівненська області, Київ, Автономна Республіка Крим. Дослідники вважають, що це результат активного розвитку сімейної форми виховання.

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов розповів, що нині в області вже 93 % осиротілих діток виховуються в родинах. А це найвищий показник по Україні. Водночас приклад реформування Ясининицького дитячого будинку в навчально-реабілітаційний центр для дітей-інвалідів є одним із кращих у державі. До того ж зростання соціальних виплат сім’ям із новонародженою дитиною, дитиною-інвалідом чи сиротою також є суттєвою підтримкою.

Моніторинг провело Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента з прав дитини на виконання доручення Президента України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Де в Україні найменше сиріт? Моніторинг інтернатних закладів”
  1. разумеется, это же пилотные области по внедрению системы приемных семей – одного из этапов внедрению ювенальной юстиции. На самом деле приемные семьи – это не семьи, усыновившие ребенка, а профессиональные воспитатели, которые, кстати, получают хорошую зарплату . а так же в любой момент могут отказать от детей, передать их в другую семью… Так дети часто меняют до 10 приемных семей… в этих семьях они бесправны, так как такая семья не контролируется никакими органами, кроме служб опеки и попечительства, которые и распределяют детей по таким семьям, и которые и готовят этих профессиональных воспитателей… круг замкнулся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *