Як проходять випускні бали в різних країнах світу - images 75Швеція. День випускного починається зі сніданку, де подають полуниці та шампанське. Закінчивши школу, діти одягають білі капелюшки,  на яких можуть розписатися на згадку всі охочі. Після урочистої частини всі випускники підкидають ці капелюхи в повітря.

Норвегія. На випускний необхідно підготувати смішні костюми та візитки. На цих костюмах однокласники пишуть записки в ніч на 1 травня. Після цього починається наступна частина: посвята. У домовлене місце людина повинна принести напої, приготовлені самостійно. Випускний бал починається в центрі міста і триває протягом 17 днів.

США. Для американців випускний – значна подія. Молодь бере напрокат смокінги,  шикарні автомобілі. Алкоголь на таких вечірках суворо заборонений.

Польща. Такого поняття, як випускний, в цій країні не існує. Вони влаштовують своєрідний бал за 100 днів до закінчення школи. Полонез оголошує  початок балу.

Куба.  На лінійці директор вручає дипломи. після офіційної частини випускники мандрують на пляжну вечірку, чекаючи світанку.

Франція. Випускні бали не заведено проводити, бо в старшій школі однокласники змінюються щорічно.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Як проходять випускні бали в різних країнах світу”
  1. “Норвегія. На випускний необхідно підготувати смішні костюми та візитки.”
    Лучше шлем с рогами и щит.

  2. Не зовсім правда про США. Тут поняття випускного не існує. За шкільну кар’єру старшокласники мають два проми: junior prom i senior prom. Проводять їх за звичай на початку весни, далеко до закінчення весняного семестру, і трактують їх скоріше як весняні бали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *