Дізнайтеся, якого вчителя чекають у школі -Учора  заступник міністра Борис  Жебровський зустрівся з робочою групою проекту Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління».

Виконання нових стандартів школи, що передбачає обов’язкове вивчення однієї іноземної мови з 1-го класу і другої – з 5-го, потребує сучасних методик і нової підготовки та перепідготовки вчителів.

Робоча група фахівців проаналізувала систему підготовки вчителів англійської мови, навчальні програми, педагогічну практику  і підготувала варіант допроектного дослідження, яке передадуть до МОН.

Найближчим часом Міністерство розгляне дослідження та визначить оптимальні шляхи реформування підготовки та перепідготовки вчителя іноземної мови української школи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Дізнайтеся, якого вчителя чекають у школі”
  1. Все мы из детства, не хочу филосовствовать по по поводу учителей, можно платить хорошие деньги, но учителей, мягко говоря, не будет тех кого нашим детям надо. мне повезло у меня был учитель который не повышал голоса и главным критерием в нашем воспитанием было это “я отдам вас другому учителю” мы за ним бегали и просили никому не отдавать” мы любили его не за то что он нас воспитывал, а потому что он был наш и только наш.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *