Євген Суліма та Британська Рада в Україні обговорили плани співпраці на 2014 рік -Сьогодні  відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми з директором Британської Ради в Україні паном Мартіном Даулом за участі представників вищих навчальних закладів.

Під час зустрічі сторони обговорили плани співпраці  Міністерства та Британської Ради на 2014 рік:  удосконалення вивчення англійської мови у вищих навчальних закладах України, співпраця провідних українських університетів із відомими британськими вищими навчальними закладами.

Перший заступник міністра зазначив, що вищі навчальні заклади зацікавлені у співпраці з Британською Радою та виказав побажання того, щоб цей інтерес знайшов відображення у спільній діяльності.

За його словами, удосконалення викладання англійської мови в університетах необхідно розпочинати з підготовки викладачів і викладання фахової  термінології (технічної, юридичної тощо). Євген Суліма також зазначив, що перед впровадженням проекту слід провести тестування знань студентів із мови.

Директор Британської Ради в Україні Мартін Даул запевнив, що Британська Рада готова розпочинати реалізацію проекту щодо покращання знань англійської мови в університетах і допоможе в підготовці презентації українських університетів спільноті британських вищих навчальних закладів.

Сторони домовилися про зустріч ректорів українських університетів із директором Британської Ради в Україні Паном Мартіном Даулом для  подальшого впровадження проекту удосконалення викладання англійської мови та підготовки угод про співпрацю.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *