Студентка здобула «бронзу» на чемпіонаті України з легкої атлетики - %D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0 %D0%96%D0%94%D0%A3 1

Нещодавно в Києві пройшов відкритий чемпіонат Національного університету фізичного виховання і спорту України та відкритий чемпіонат Києва з легкої атлетики в приміщені.

 У спортивних заходах узяли участь кращі спортсмени нашої держави. Змагання проходили в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності (КМШВСМ).

На цих змаганнях студентка Житомирського державного університету імені Івана Франка та спортсменка школи вищої спортивної майстерності Юлія Сухотська з результатом 9.02 здобула «бронзу» на дистанції 60 м із бар’єрами.

Нагадаємо, що 60 м з/б не «коронна» дистанція студентки, оскільки основною дистанцією, у якій виступає спортсменка, є 400 м з/б (проводиться тільки на відкритих спортивних аренах). Тренують спортсменку викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання ЖДУ ім. І.Франка, тренер ОШВСМ А. Лайчук і старший тренер-викладач ОСДЮШОР А. Ледньова.

За інформацією ЖДУ ім. І.Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *