Студенти відпочивають на гірськолижному курорті - XTfRUPLAOwE 1Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під час зимових канікул мали можливість поєднати незабутній відпочинок із цікавою роботою на гірськолижному курорті № 1 в Україні – в Буковелі. Вони переконались на власному досвіді, що Карпати взимку по-особливому красиві та величні. Отримані враження та пережиті відчуття, за словами студентів, були варті затрачених зусиль, адже вони не лише гарно провели час і чудово відпочили, а й мали можливість пройти практичні курси, після закінчення яких отримали посвідчення.

Кататись на лижах – це не тільки отримувати задоволення, яке важко з чимось порівняти. Має важливе значення й те, щоб зробити все необхідне, аби не наражати на небезпеку себе і навколишніх.

За час проходження практики студенти УДПУ не лише навчились кататися на лижах або сноуборді, а й отримали надзвичайну можливість спробувати себе в ролі асистента інструктора. Це дуже важливо для майбутніх педагогів, адже серед критеріїв відбору кандидатів на посаду інструктора обов’язковою умовою була комунікабельність. Інструктор працює з найбільшою цінністю кожного курорту – клієнтами, тому керівництво не могло навіть подумати про неякісно виконану роботу. Студенти гідно проявили себе в роботі, отримавши схвальні відгуки, отож керівництво гірськолижного курорту «Буковель» і надалі планує співпрацю з УДПУ.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *