Термінатор, Гітлер і Бетмен - не називати мексиканцям так дітей - 383855578У Мексиці влада північного штату Сонора склала перелік імен, якими заборонено називати дітей. Д о нього, зокрема, потрапили такі імена, як Термінатор, Робокоп, Гітлер, Бургер Кінг, Герміона, Ескорт, Трафік, Кесар, Імейл і Бетмен.

Усього під забороною опинилося 61 ім’я, зокрема й ті, які вже встигли увійти до вжитку в Мексиці загалом. Наприклад, таким є ім’я Анівделарев – скорочення від іспанського виразу “річниця революції”. Багато мексиканців навіть вважають, що Анівделарев – це якийсь святий. Однак влада штату вирішила, що імена на кшталт Гарі Поттер, Фейсбук і Джеймсбонд є “образливими, принизливими і безглуздими”.

“Мета нашої заборони – це захистити дітей від принижень і знущань у школі через їхні імена. Ми знаємо, що знущання можуть сильно вплинути на особистість дітей і розвиток їхніх соціальних навичок. І ми хочемо зробити те, що в наших силах, аби захистити їх”, – сказала директор відділення соціального реєстру штату Сонора Крістіна Рамірез.

 За матеріалами ТСН.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *