Молоді фінансисти взяли участь в олімпіаді - 140212 9155 копияНещодавно на базі кафедри фінансів у Національному університеті державної податкової служби України відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з фінансів.

У заході взяли участь 26 студентів ІV курсу, які вивчали дисципліну рік тому. «Ця олімпіада проводиться кожного року, і варто зазначити, що користується чимраз більшою популярністю. Після підбиття підсумків на ІІ тур Всеукраїнської олімпіади відправлять студентів, які зайняли І та ІІ місця. Молоді фінансисти завжди з гідністю представляють наш університет і повертаються з призовими місцями», – повідомила старший викладач Оксана Андріївна Ліснічук. Проведення таких заходів – доволі клопітка робота, з якою організатори, тобто викладачі кафедри фінансів, впоралися на “відмінно”!

Молоді фінансисти взяли участь в олімпіаді - 140212 9153 копия

Уже наступного дня було оголошено результати олімпіади. Перемогу здобув студент групи ФБ-44 Олег Бегаль. На другому місці – студентка групи ФБ-41 Ірина Заїка, на третьому – Дар’я Литвин, студентка групи ФБ-44.

Отже, саме Олег Бегаль та Ірина Заїка представлятимуть наш університет у Тернополі в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з фінансів. Залишається побажати нашим молодим фінансистам подальших успіхів і перемог!

За  інформацією НУДПСУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *