Апарат Fish On Wheels створила голландська дизайнерська студія Diip, і мета цього механізму – представити акваріум із рибками в трохи оригінальному світлі. Рибний акваріум на колесах може подорожувати по всьому будинку, і контролюється він самостійно!

Акваріум розташований на 4-колісній платформі, що працює від маленького електричного мотора. Камера, підключена до процесора Arduino, спрямована зверху знизу на воду та зчитує рухи риби в акваріумі. Потім підключається до комп’ютера BeagleBoard, що контролює приводний двигун і управління. Коли риба пливе прямо – платформа рухається вперед, коли рибка розвертається – то, відповідно, апарат рухається назад. Такий самий процес відбувається, якщо риба пливе праворуч або ліворуч.

Чи усвідомлює риба, що вона контролює свій рідний дім, – це велике питання. Риба наче усвідомлює тільки три речі : плавання, їжа і пускання бульбашок. Подорож не входить до розряду контрольованих рибками речей. Представники Diip Studios сподіваються, що Fish On Wheels додасть більше мобільності у світ домашньої живності. Будь ласка, ніхто не проти, але головне – щоб студія не додумалася дати більше свободи акулам, наприклад.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *