Діти, які слухають казки, розуміють слова значно швидше - images 76Американські дослідники кажуть, що навіть десять хвилин читання казок на ніч можуть принести величезну користь дитині в дорослому житті, зробивши її розумною й успішною.
Дослідження показують, що діти, які слухають казки, розуміють слова значно швидше. Це підвищення швидкості обробки інформації допомагає їм досягти більшого успіху в школі і навіть може допомогти їм у майбутньому отримати хорошу роботу, бути щасливими у шлюбі та не порушувати закону.

Психолог Анна Фернальд (Anna Fernald) сказала, що наслідки такі серйозні, що до читання дітям книжок батьки повинні ставитися так само серйозно, як і до їхнього харчування. При цьому починати читати та говорити з дітьми ніколи не рано, зазначає вона.

“Якщо ви хочете, щоб ваша дитина добре навчалася в школі – розмовляйте з нею. Ми беремо на себе відповідальність за дитину, зокрема і за її успішність у дорослому житті“, – сказала психолог в інтерв’ю журналістам британського таблоїду.

У серії досліджень, учасниками яких стали американські немовлята, доктор Анна Фернальд зі Стенфордського університету в Каліфорнії встановила, що існують великі відмінності в тому, із якою швидкістю мозок дітей обробляє слова. Цей показник дуже важливий, оскільки швидкість звільняє мозок, дозволяючи менше думати про наступне слово. Вона також показала, що діти, які швидко розуміють слова, переважно чують більше слів у домашніх умовах.

Деякі діти чули лише до 600 слів на день. Це зважаючи на те, що середній дорослий говорить майже 200 слів на хвилину. Водночас інші діти чули понад 12 000 слів від своїх батьків і бабусь.

Доктор Фернальд також встановила, що діти, які можуть швидко обробляти слова у віці до двох років, краще навчаються в школі, принаймні, в початкових класах. Позитивна динаміка була відзначена на прикладі 8-річних дітей.

Інші дослідження показали, що діти, які успішні в початковій школі, частіше стають студентами вищих навчальних закладів, отримують хорошу роботу, залишаються в шлюбі й тримаються подалі від в’язниці.

За матеріалами  сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *