Інклюзивні ресурсні центри відкриють у шести областях України - kjhdДнями відбулася робоча зустріч директора департаменту освіти і науки Луганської державної обласної адміністрації Ірини Цимбал із директором Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Наталією Софій.

Мета зустрічі – підписання Меморандуму про реалізацію в Луганській області проекту фонду «Інклюзивна освіта: крок за кроком» щодо створення інклюзивних ресурсних центрів у шести областях України. Луганщина стала однією з шести областей, де реалізовуватиметься проект. 

Модель інклюзивних ресурсних центрів розроблена на основі міжнародного досвіду. Основною метою діяльності центрів є надання підтримки батькам дітей з особливими потребами, забезпечення професійної підтримки вчителів, які працюють в інклюзивних класах, запровадження нових форм співпраці між різними структурами для кращого забезпечення освітніх потреб дітей з особливими потребами.

У робочій нараді взяли участь представники департаменту освіти і науки Луганської ОДА, Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

За інформацією департаменту освіти і науки Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *