Таку інформацію оприлюднила мобільна компанія Mobile Telecommunications, яка в рамках програми Health Research здійснила найбільше наукове дослідження в галузі охорони здоров’я. Метою вчених була оцінка можливого ризику для здоров’я через використання мобільних телефонів.

«Протягом тривалого часу існують суперечки про те, чи мають мобільні телефони негативний вплив на здоров’я людини. Здійснивши вичерпне дослідження, ми не знайшли жодного доказу на користь того, що на здоров’я людини негативно впливають радіохвилі, які випромінюють мобільні телефони чи базові станції», – повідомив автор дослідження професор Девід Коггон.

Ці дані підтверджують дослідження, проведене 2012 року, яке показало, що мобільний телефон і Wi-Fi не викликають онкологічних захворювань і не шкодять здоров’ю.

За матеріалами dailymail.co.uk

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Мобільний телефон не шкодить здоров’ю”
  1. А эксперы-те кому нельзя сокращать продажи мобильных.С СНИПОВ в СССР было известно о вредности электропроводок в доме,запрещалось под высоковольтными линиями размещать жилые постройки,а высота от земли устанавливалась ради уменьшения влияния излучений.И это низкочастотные электроцепи.Чем выше частота-тем меньше требуется мощность ,как в микроволновке.И любое электромагнитное излучение безвредным не бывает.Обман ради получения прибыли.Знал одного солдатика,в Сибири забиравшегося ради тепла зимой на посту в соленоид радиостанции-скоро попал в госпиталь,облысел и комиссован был.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *