Хороший сон нормалізує вагу - images 77Якість матраца має вирішальне значення для здоров’я людини. Ще в 2011 році проводили опитування, яке показало: для 92 % респондентів зручний матрац важливий для міцного сну. А хороший сон пов’язаний із підтриманням нормальної ваги, хорошою роботою пам’яті і довгим життям.

Дослідження, що зацікавило 59 здорових чоловіків і жінок, доводить це. Спершу люди спали 28 ночей на своєму звичайному матраці, а потім ще 28 ночей – на новому матраці середньої жорсткості. Потім треба було оцінити рівень стресу (симптоми: занепокоєння, перебіг думок, нервозність, дратівливість, головний біль). Новий матрац давав змогу знизити показники стресу завдяки підвищенню якості сну та зменшенню болю.

Універсального визначення м’якості або жорсткості матраца немає, все індивідуально, говорить Роберт Оексман, керівник інституту «Сліп ту Лів». Загалом медики вважають, що м’який матрац – не найкращий вибір. Вибираючи матрац, фахівці радять полежати на ньому хвилин 20. Зрозуміти ж, що треба замінити матрац, можна зі зниження якості сну. При цьому в людини можливий розвиток алергії – пилові кліщі, що особливо небезпечні для астматиків, живуть у старих матрацах.

За матеріалами сайту www.bagnet.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *