На рахунку студентської соціально-психологічної служби Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (створена в 2010 році на базі факультету соціальної та психологічної освіти) дуже багато корисних і благодійних акцій, а нещодавно було реалізовано ще одну. ССПС спільно з магазинами WakeUp і CoffeeShop організували тур активного зимового відпочинку для вихованців Міжрегіонального обласного притулку для дітей міста Умані до гірськолижного курорту “Водяники”.

Діти, позбавлені батьківської опіки, завдяки волонтерам УДПУ стали справжніми лижниками! Професійні інструктори допомагали сміливим хлопчикам і дівчаткам опановувати основи лижного спорту. Волонтери студентської соціально-психологічної служби, домовившись заздалегідь з керівництвом притулку, супроводжували дітей до місця відпочинку та підстраховували їх на схилах.

Діти дивували своєю сміливістю! Швидко опанувавши основи техніки ковзання на лижах, вони відважно підкорювали гірські схили! Море позитивних емоцій і безпосередньої дитячої радості – ось результат маленької справи!

Варто зазначити, що з кожним роком до участі в соціальних проектах і благодійних акціях, організованих ССПС УДПУ, долучається дедалі більше людей, відкритих до співпраці, готових творити добро та змінювати світ на краще!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *