США та Швеція втрачають популярність серед українських абітурієнтів - images 79За останні п’ять років кількість українських студентів, які виїхали за кордон на навчання, зросла на третину – з 21,5 тисячі до 32,6 тисячі осіб. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Центром дослідження суспільства на основі даних із міністерств, статистичних відомств і асоціацій університетів різних країн.

Найулюбленіші країни для українських абітурієнтів, за підсумками минулого навчального року, – Польща, Німеччина, Росія, Чехія, Італія, Іспанія, Франція, Канада та Австрія. Але безперечним лідером серед них є Польща. Постійно збільшується кількість українців в університетах Чехії, Італії, Іспанії, Канади, Австрії, Великобританії, Австралії, Швейцарії.

Втрачають популярність США і Швеція. До останньої групи країн належить і Росія. На жаль, експертам не вдалося отримати даних щодо кількості студентів-українців, які навчалися в цій країні в 2012 – 2013 навчальному році. Але інформація за кілька останніх років свідчить: популярність російських ВНЗ спершу зростала, а потім пішла на спад.

За матеріалами сайту  www.bagnet.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *