КПІ розшукує школярів, щоб відправити до Лос-Анджелеса - IMG 3073Сьогодні, 18 лютого, в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (пр-т Перемоги, 37, кампус НТУУ «КПІ») відбудеться фінал Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).

Конкурс проходить під патронатом Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, за підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні. Титульним генеральним спонсором Конкурсу є всесвітньо відома корпорація Intel. Організатор фіналу Intel ISEF – НТУУ «КПІ». 

Мета конкурсу – всебічна підтримка обдарованої молоді, сприяння активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнів, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій, розширення поглядів молоді на сучасний стан розвитку науки та техніки.

Переможці Національного етапу конкурсу отримають право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF з 11 до 16 травня 2014 року в м. Лос-Анджелес (штат Каліфорнія, США), де роботи фіналістів оцінюватимуть вчені зі світовими іменами, зокрема лауреати Нобелівських премій.

До участі в Національному етапі відібрано 217 проектів у п’яти категоріях: «Математичні науки» (25), «Фізика та астрономія» (34), «Комп’ютерні науки» (67), «Інженерія» (63), «Енергетика» (28).

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 21 лютого об 11:30 в ЦКМ НТУУ «КПІ».

Початок роботи виставки конкурсних проектів і робіт о 13:15 (хол ЦКМ НТУУ «КПІ»).

Церемонія урочистого відкриття конкурсу – о 15:30 (зал ЦКМ НТУУ «КПІ»).

Телефони для довідок:

тел. 093 774 5144 (прес-секретар Олег Десятов);

тел. (044) 454 99 29; 050 163 5546 (керівник прес-центру НТУУ «КПІ» Дмитро Стефанович)

 

За матеріалами: НТУУ «КПІ»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *