У Сімферополі на базі міської загальноосвітньої школи № 31 буде утворена заочна школа з дистанційним навчанням. Про це повідомила міністр освіти і молоді, науки і спорту Криму Віталіна Дзоз

–          Ми працюємо над дистанційним навчанням, воно має три площини: звичайне навчання, коли батьки виїжджають за кордон, де немає російських шкіл; діти-інваліди, які не можуть ходити в школу, для них ми організовуємо дистанційне інклюзивне навчання; третя категорія – обдаровані діти, які виходять за рамки шкільної програми. Таку школу для обдарованих дітей ми відкриємо найближчим часом, – сказала міністр освіти АРК.

Вона зазначила, що навчання планується розпочати з 1 вересня 2012 року. Зокрема, для дітей, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школи в рамках українсько-канадської програми, будуть куплені 30 комп’ютерів.

–          Школа № 31 зараховує  дітей. Діти дистанційно навчатимуться  і отримають атестат. У цій школі можуть навчатися не лише українські школярі, а й бажаючі з інших країн, – сказала міністр.

Вона також уточнила, що обдаровані діти навчатимуться у вільний від основного навчального процесу час, який буде погоджено пізніше.

 За матеріалами osvita.org.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *