18 місяців італійський фотограф Габріеле Галімберті фотографував дітей по всьому світу з найціннішим, що у них є.

Так з’явився на світ його фотопроект «Toy Stories» («Іграшкові історії») . Звісно, головними скарбами малюків є літаки, ляльки або пластикові динозаври. І щоб сфотографувати дитину з іграшками, Габріеле часом доводилося досить довго гратися з нею.
Примітно, що в таких бідніших країнах, як Замбія або Ліван, де в багатьох дівчаток і хлопчиків навряд чи є іграшки, діти більш відкриті, менш користолюбні та охочіше діляться своїми речами.
У багатьох країнах Європи і США, за словами фотографа, в дітей багато іграшок, але часто їм доводиться грати на самоті. У більшості випадків вони не дуже охоче довіряли  свої іграшки.

«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 001«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 002«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 003«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 004«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 005«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 006«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - TbBh8Jc51YY«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 007«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 008«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - 009«Іграшкові історії» розповіли про дітей усього світу - gabriele galimberti 3

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *