У змаганнях І етапу зимового Кубка України з автомодельного спорту серед радіокерованих моделей у категоріях «шосейні класи» та «класи позашляховиків» взяли участь 9 команд. Спортсмени з Одеської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Хмельницької, Харківської, Миколаївської областей, Автономної республіки Крим та команда Українського державного центру позашкільної освіти м. Києва – загалом 90 учасників зі 157 моделями вражали вболівальників у  Миколаєві 14 – 16 лютого.

Ці захопливі змагання потребують глибоких технічних знань і спортивної майстерності.

Учасники змагалися в таких вікових категоріях: до 14 років, до 18 років (спеціальні категорії, що введені Українською федерацією автомодельного спорту для учнівської молоді) та «без обмеження віку».

Першість розігрувалась у двох кваліфікаційних категоріях:

– І етапу зимового Кубка України з автомодельного спорту в категорії радіокеровані моделі шосейних класів;

– І етапу зимового Кубка України з автомодельного спорту в категорії радіокеровані моделі позашляховиків.

У абсолютному заліку впевнену перемогу в обох змаганнях 2014 року здобула команда УДЦПО, що стала володарем Кубків України і в 2013 році. Потужна команда УДЦПО об’єднує початківців із висококваліфікованими спортсменами. Майже всі члени команди УДЦПО здобули призові місця, а у підсумку вибороли остаточну перемогу.

Команда в теперішньому складі існує багато років. Вихованці автомодельної лабораторії, що вже стали дорослими та завоювали звання майстрів спорту України, доброзичливо передають свій досвід молодій зміні. Але й «молода зміна» не відстає від старших – Петро Мельник у свої 10 років став переможцем у класі «Баггі2WD» у дорослій групі! Та й інші молоді учасники змагань наступають на п’яти досвідченим спортсменам – майже в усіх класах призові місця належать молодій зміні.

Команда готується до наступних всеукраїнських змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді в категорії радіокеровані моделі в приміщеннях. Вони відбуватимуться з 28 по 30 березня у м. Києві.