15 лютого в Національному університеті державної податкової служби України відбувся перший Відкритий чемпіонат Ірпінського району з хортингу серед юнаків і дівчат, кадетів, юніорів, чоловіків і жінок у розділах «двобій», «форма» і «показовий виступ», присвячений 25-річчю виведення радянських військ з Афганістану.

«Основною метою чемпіонату є популяризація хортингу серед населення. Адже цей вид спорту має глибоке коріння, його створювали українці і для українців, він є універсальним, бо зумів об’єднати в собі всі види боротьби. При цьому хортинг, належачи до бойових мистецтв, нараховує комплекс ефективних прийомів самооборони», – зазначив президент Федерації хортингу України та Міжнародної федерації хортингу Едуард Єрьоменко.

«Хортинг як вид спорту в Україні набув поширення всього кілька років тому. Та, попри все, щороку представництво збільшується, рівень професійності учасників зростає. І хоча сьогодні проводяться перші змагання з хортингу в Ірпінському районі, сподіваюся, вони стануть традиційними», – наголосила в.о. ректора Національного університету ДПС України Людмила Тарангул.

У спортивній залі було насправді гаряче. Адже кожен учасник не тільки демонстрував на килимі свої знання і навички, а й боровся за перемогу, відстоював честь – особисту, тренера, навчального закладу, демонструючи насправді мистецтво боротьби. Кожного з них активно підтримували уболівальники – рідні, друзі, студенти і співробітники навчального закладу.

Переможців змагань нагородили медалями та дипломами з присвоєння відповідного спортивного розряду. Під час урочистостей отримав нагороду та посвідчення керівника Київського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація хортингу» і президент Федерації «Хортингу Ірпінського регіону» Олег Поповичук. Також грамотами, дипломами та подяками були відзначені особистості й організації за підтримку і вагомий внесок у хортинг як вид спорту, його популяризацію та організацію змагань.

До організації заходу долучилися: відділ фізичної культури та спорту Ірпінської міської ради, Київський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація хортингу», СГО «Хортингу Ірпінського регіону», Українська спілка ветеранів Афганістану, Національний університет державної податкової служби України, Навчальний спортивно-оздоровчий центр кафедри фізичного виховання і спорту, студентський ректорат та інші.

На захід завітали перший віце-президент Української федерації хортингу Олексій Семігал; президент Федерації хортингу м. Києва Сергій Карасевич; голова Ірпінської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Ігор Панасюк; заступник голови Ірпінської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, голова Комітету ветеранів Української федерації хортингу Костянтин Кукушкін; начальник відділу культури і спорту Ірпінської міської ради Віолетта Кременчук; начальник відділу освіти Ірпінської міської ради Ярослав Маляренко; директор Ірпінської Дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Тарасов; голова Громадської організації «Координаційна рада громадської безпеки України» Ігор Тантюшан; керівник меблевої компанії «Імперіаль» Олександр Логуньонок; лідер Міжнародної команди Проспериті Клаб Медвідь Олексій Кедо; член правління Всеукраїнської громадської організації Товариства українських офіцерів Людмила Соколова; суддя національної категорії з хортингу, головний суддя змагань Сергій Бельський; майстер спорту з хортингу, секретар змагань Богдан Петренко; завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Податкового університету Ігор Малинський; голова профкому студентів та курсантів Дмитро Педченко; студентський ректор Ігор Меньківський; керівники федерацій районів м. Києва, міст і районів Київської області.

Ксенія Палієва

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *