Стартував соціальний проект знижок для студентів - на право В.Хомич А. Іващенко А Дейнеко1Днями відбулася презентація студентського соціального проекту «STUD PRICE». На неї завітали студенти, школярі, підприємці міста, молодіжна делегація з Борисполя в особі Аліни Черпак і Валерія Гуджеджиані.

Відкриваючи презентацію, перший проректор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди Валерій Хомич наголосив, що значну частину населення нашого міста становлять студенти. Задля підтримки їхнього соціального статусу, комфорту та фінансового становища створено соціальну програму «STUD PRICE». Вона втілена за допомогою підприємців міста, за підтримки ректора університету Віктора Коцура, Центру молодіжних ініціатив та соціально-гуманітарного відділу. Андрій Іващенко, керівник соціально-гуманітарного відділу, додав: «Основою програми є придбання товарів і послуг зі знижками в тих магазинах, де підтримують вищезгадану програму. Знижки коливаються в рамках від 3 % до 20 %. Точний розмір знижки на певний товар можна дізнатися в продавця та на електронному ресурсі проекту. Програма знижок діє лише за наявності студентського квитка». Андрій Дейнеко, фахівець того ж відділу, розповів, що в соціальній мережі «Вконтакте» створено сторінку, де можна отримати детальну інформацію про те, які магазини приєдналися до проекту та за якою адресою вони розташовані. До нас долучаються нові люди, консультуються, надають пропозиції, із сьогоднішнього дня проект набув чинності.

Стартував соціальний проект знижок для студентів - з Борисполя1Валентина Губенко — заступник міського голови: «Дуже гарний проект. Два місяці тому до мене звернулися Андрій Дейнеко та Андрій Іващенко з цікавою ідеєю, а саме: реалізацією проекту «STUD PRICE». Частково свої ідеї Андрій Дейнеко виклав на засіданні міської координаційної ради з питань молодіжної політики. Хлопці здійснили велику роботу, адже вони провели зустрічі з власниками магазинів, обґрунтовуючи важливість цього проекту. Вірю, що проект буде розвиватися й процвітати».

Проект стартував. Його ініціатори Андрій Іващенко та Андрій Дейнеко наголосили, що на цьому не зупиняться. На черзі — ціла низка нових і не менше цікавих проектів. Побажаємо молодим чоловікам здоров’я та козацького запалу в їх реалізації.

Інформацію про відсотки та місця, де надаються «студентські бонуси», можна знайти за електронною адресою: http://vk.com/studprice.

Людмила Левченко

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *