Днями народний депутат України Микола Томенко поширив заяву під гучною назвою «Вперше в історії Дмитро Табачник зробив офіційну газету для вчителів недоступною навіть в інтернет-версії».

У своїй заяві народний депутат, зокрема, зазначає, що «видання досі не має власної електронної версії в інтернеті» і «виявляється, «Освіту України» можна знайти в електронній бібліотеці друкованої періодики Presspoint.ua. Проте у вільному доступі – лише перші 3 шпальти цього видання».

Зазначимо, що згадане електронне видання  Presspoint.ua  є суто комерційним проектом, до якого Міністерство освіти і науки України не має жодного стосунку!

Викликає подив, чому народний депутат України не звернув своєї уваги на офіційний веб-сайт «Педагогічна преса» ДІВПВ «Педагогічна преса», про який згадується на шпальті кожного номера газети «Освіта України» разом з іншими реквізитами?

Хотіли би поінформувати народного депутата України, що електронну версію газети «Освіта України» можна знайти у вільному доступі на Освітньому порталі «Педагогічна преса» ДІВПВ «Педагогічна преса» в рубриці «Бібліотека», категорія «Офіційні видання», або на головній сторінці порталу в інформаційному блоці «Періодика та методична література», а також за посиланням: https://pedpresa.com.ua/biblioteka/category/ov/.

Важливо, що на сьогодні на Освітньому порталі «Педагогічна преса» оприлюднено 134 номери газети «Освіта України» (останній – № 7 від 17.02.2014 р.), розділ поповнюється щотижня відповідно до виходу газети!

Окрім того, матеріали, надруковані в газеті «Освіта України», виходять  на Освітньому порталі «Педагогічна преса» і як самостійні публікації.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *