Американці витратили майже два роки на створення піци - military pizza three yearsВинахід американських військовослужбовців: піца, що може зберігатися до 3-х років без охолодження!

У збройних силах обов’язково повинні бути люди, які займаються створенням нового виду озброєння, амуніції і всього такого іншого. Але є й ті, хто займається чимось, не менш важливим, а саме – їжею. Так-так, без їжі теж нікуди. Адже війна війною, а обід за розкладом. Створення сухих пайків для солдатів – процес невід’ємний. На сьогодні солдатам США доступні у вигляді сухого пайка яловичина теріякі та м’ясний рулет. Але, кажуть, що на смак ці страви могли б бути і кращими. І, зважаючи на прохання солдатів, армія США почала працювати над створенням піци, яка також може бути сухим пайком.

Військові вчені витратили майже два роки, створюючи піцу з терміном придатності в 3 роки. Найскладніше в цьому процесі – знайти рішення, як зберегти  піцу від плісняви та бактерій. Дослідники вирішили це питання шляхом використання зволожувачів, таких як цукор, сіль, сиропи, які запобігають потраплянню води в тісто. А також шляхом зміни кислотності. Також винахідники закриваючи пакет металевими пломбами, що не допускає потрапляння вологи та повітря, тож тісто не псується.

Створена піца ще не повністю готова до вживання, але харчові технологи, які спробували перші варіанти піци у вигляді сухого пайка, порівняли її із звичайною, тільки не гарячою, а  кімнатної температури. У сухому пайку буде два види піци – пепероні й індичка-пепероні .

Підполковник у відставці вважає , що такий сухий пайок дасть змогу солдатам почуватися як удома. Що ж, це справді прекрасно.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *