Всеукраїнська студентська рада навчала студентського самоврядування - kjhdЧернігівська обласна Колегія Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України спільно з Чернігівською обласною студентською радою та за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації провели 15 – 16 лютого 2014 року навчально-теоретичну частину Чернігівської обласної школи студентського самоврядування (присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря).

Школа студентського самоврядування проходила на базі Чернігівського національного університету імені Т. Г. Шевченка.

У заході взяв участь голова Всеукраїнської студентської ради Олександр Тур, який під час свого виступу наголосив: «Студентське самоврядування має величезний потенціал для розвитку молодого покоління українців і здобуття неоціненного досвіду та практичних навичок, які допоможуть їм у майбутньому знайти гідну роботу та повноцінно реалізуватися». 

Під час виступу керівник Чернігівської обласної Колегії ВСР Руслан Мікаілов наголосив: «Ця школа дуже важлива для розвитку студентського самоврядування області, тому ми висловлюємо надію, що такі проекти місцева влада підтримуватиме і далі!».

Для учасників школи були проведені тренінги, лекції та майстер-клас. Лідери молодіжного руху, практики громадської та політичної сфери, діячі професійної тренінгової сфери, державні службовці обласного рівня та студентські лідери всеукраїнського рівня розповіли про принципи запоруки лідерства та успішної діяльності, а також поділилися власним досвідом. За результатами теоретично-практичної частини на загальному круглому столі кожній делегації надавалась можливість протягом 6 календарних тижнів розробити та втілити проекти на базі власного навчального закладу, міста чи області.

Тематика навчально-теоретичної частини:

· Лідерські якості як запорука успішної діяльності;

· Ораторське мистецтво та секрети маніпуляції;

· Співпраця ОСС зі ЗМІ;

· Нові тенденції та нововведення до Закону України «Про вищу освіту» та зміни в статті 38 «Про студентське самоврядування»;

· Комунікація та ефективне сучасне впровадження;

· Розвиток критичного мислення;

· Співпраці з органами державної влади;

· Креативність та активність молодої людини як її здобуток;

· Особистісне зростання;

· Ефективний пошук спонсорів.

Під час заходу Олександр Тур провів тренінг на тему «Законодавчі аспекти роботи ОСС в Україні та співпраця зі Всеукраїнською студентською радою».

Цей захід став першим у довгостроковій програмі розвитку органів студентського самоврядування регіону. Наступним етапом стане проведення протягом 6 календарних тижнів дистанційних робіт щодо розробки та організації проектів учасників школи. За тиждень до впровадження ІІІ етапу до організаційного комітету надійдуть дані та фото- і відеозвіти щодо впровадження проектів, які будуть розглянуті, а найкращі проекти отримають нагороди.

За інформацією ВСР

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *