Діти провели відеоконференцію «Діалог з питань атомної технології – Фукусіма та майбутнє ядерної енергетики» - img 813919 червня в Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді разом з екологічною благодійною організацією Green Cross Україна провели  відеоконференцію «Діалог з питань атомної технології – Фукусіма та майбутнє ядерної енергетики».

Захід відбувся під час Конференції ООН з питань сталого розвитку, більш відомої під назвою «Ріо+20». Її учасниками стали діти з різних регіонів України, представники одного з проектів Green Cross Україна – клубу GCU «Матері та дитини» і студентство Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія). Дебатували трьома мовами: українською, англійською та португальською.

З доповідями виступили Юлія Москаленко (14 років, м. Біла Церква), Тетяна Пащук (15 років, смт Народичі) і Софія Черняк (10 років, м. Славутич), які порушили  питання поліпшення  здоров’я та соціального стану населення, а також надання допомоги найбільш постраждалим унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

За матеріалами прес-служби МОнмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *