На позакласний урок  “Захист Вітчизни” до 8 окремого полку спеціального призначення, яким командує підполковник Олег Нечаєв, завітали півсотні учнів старших класів спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12 міста Хмельницького.

– Цей військово-патріотичний захід було ініційовано і проведено командуванням нашої військової частини спільно з Регіональним медіацентром Міністерства оборони України, присвячений він Дню Захисника Вітчизни, – наголосив заступник командира полку по роботі з особовим складом підполковник Ігор Сирота. – Запрошуючи до себе 16-17-річних юнаків і дівчат, ми насамперед мали на меті ознайомити їх із військовою службою воїнів-розвідників, із перших вуст надати інформацію про те, що в місті, де вони народилися і мешкають, є така військова частина спеціального призначення, про будні і свята розвідників, про основні завдання, які виконують спецпризначенці, про славний бойовий шлях полку і його історію, – додав офіцер. 

Діти із захватом послухали розповідь начальника служби ракетно-артилерійського озброєння полку майора Ігоря Пачина про основні зразки стрілецького озброєння розвідувальних груп, спеціальну зброю, яка завдяки безшумності та малим габаритам дає змогу спецназівцям успішно виконувати навчальні і бойові завдання.

У кімнаті Бойової слави частини школярі дізналися про історію і бойовий шлях полку, про миротворців, героїв частини, полеглих в Афганістані. Вони назавжди залишаться в пам’яті своїх бойових побратимів, які, виконавши свій військовий обов’язок, повернулися до рідних і близьких.

За матеріалами сайту Міністерства оборони України

 

На завершення позакласної екскурсії до військових спецпризначенців дітям продемонстрували відеофільм про життєдіяльність військовослужбовців полку, навчання, стрибки з парашутом, військові змагання та досягнення.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *