Помічник учителя замахнувся на життя школяра олівцем - pomoshhnica uchitelya votknula v spinu shkolnika karandash 44814 0В одній із середніх шкіл штату Гаваї стався приголомшливий інцидент: помічник вчителя використовував гостро заточений олівець як зброю проти неслухняного школяра.

11 лютого 2014 під час уроку, що проходив в одній із середніх шкіл штату Гаваї, стався напад помічниці вчителя на одного зі школярів.

Помічниця вчителя встромила в спину хлопця олівця.

Одним зі свідків жахливого інциденту став син жителя Гаваїв Кевіна Кеннеді, ім’я якого не розголошується. Вражений розповіддю школяра батько погодився повторити почуте журналістам.

“Мабуть,  дитина захотіла випити води і встала з місця, не питаючи дозволу у вчителя. У цю мить помічниця викладача наказала їй повернутися, сісти на стілець і покласти руки на стіл. Школяр не послухав її і почав тікати від вчителя. Можливо, під час цього хлопчик сказав не надто гарні слова на адресу помічниці, що її розлютило і стало причиною неадекватної поведінки. Жінка розірвала книги учня, кинула їх на підлогу, а потім, схопивши гостро заточений олівець, встромила його у спину хлопчика” , – повідомив Кевін Кеннеді.

Поміркувавши, він додав: “Мені не віриться, що школяр був серйозно поранений, але йому справді була потрібна медична допомога”.

Про інцидент батьків сповістив телефоном заступник директора школи, який відмовився надати додаткову інформацію про подальшу кар’єру агресивної помічниці вчителя. На це запитання відповів чиновник із Департаменту освіти, обмовився, що під час службового розслідування співробітник перебуває у відпустці.

Кеннеді, як і більшість батьків, вважає, що якщо твердження свідків події відповідають дійсності, то жінку слід звільнити.

“Помічник вчителя – доросла людина, її обов’язком є задоволення основних потреб дітей, але замість цього жінка здійснила жахливий вчинок: ледь не заколола дитину через нездатність впоратися зі своїми емоціями. Тепер Департамент освіти зобов’язаний переглянути вимоги до кандидатів на цю посаду, а також забезпечити їм належну підготовку до участі в навчальному процесі”, – наголосив він.

Як стало відомо, батьки дітей, які стали свідками передбачуваного нападу, нещодавно отримали листа від заступника директора школи, в якому повідомляється про початок розслідування інциденту.

За матеріалами FederalPost

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *