Як професія батьків впливає на інтелект дитини - hard workАвстралійські вчені з’ясували, що від професії батька чи матері залежить рівень інтелекту дітей. У будь-якому разі про це свідчить статистика.
Як повідомляють іноземні ЗМІ, найкращі показники в навчанні показують школярі та студенти, в яких хоч би один із батьків працює в IT-сфері, бізнесі або інженерії. Також на топових позиціях були діти математиків і вчених, що цілком закономірно. Найнижчі показники були в дітей, чиї батьки займаються фермерством, продажами та операціями з машинами.

Вчені пояснюють таку статистику тим, що діти, чиї батьки зайняті розумовою працею, вже з дитинства схильні до аналітичного мислення і в майбутньому значно легше адаптуються до шкільної програми.

Утім, така статистика дійсна тільки в межах Австралії. Порівнявши результати досліджень освіченості дітей у різних країнах, експерти дійшли дивовижного висновку – син фермера з Китаю або дочка клерка з Сінгапуру не поступаються інтелектуально дитині наукового співробітника з Австралії.

Експерти так коментують виниклу ситуацію: «Справа не в тому, що наша система освіти гірша. Просто в країнах Азії батьки приділяють освіті дітей значно більше сил і часу, ніж на Заході. Тому давайте вимкнемо телевізор і дамо дитині книжку. Тоді, незалежно від того, фермер ви чи математик, ваші діти будуть інтелектуально розвиненими».

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *