Школярів рятували з газового полону - img shkola 1392895510 300 225Столичним рятувальникам довелося вчора евакуювати всіх учнів загальноосвітньої школи № 2, що в селі Молодіжному під Сімферополем.

Близько 9-ї години ранку до місцевої служби порятунку надійшла інформація про те, що на території навчального закладу, можливо, було розпорошено якийсь газ з їдким запахом. За вказаною адресою одразу ж виїхала пересувна хіміко-радіометрична лабораторія у складі трьох осіб, а також співробітники міліції.

Згодом було встановлено, що на запах поскаржилися саме учні, які не могли перебувати в приміщенні через спричинені запахом кашель і сльозотечу. Рішення про евакуацію дітей прийняла директор, за її ж наказом усі приміщення провітрили ще до приїзду рятувальників.

Фахівці перевіряли концентрацію небезпечних речовин у повітрі за допомогою спеціального приладу – портативного газоаналізатору. Проте було встановлено, що жодного перебільшення допустимої концентрації отруйних речовин у приміщенні не було.

За матеріалами Аргументы недели.Крым

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *