У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту спростовують інформацію про будь-які захоплення приміщень столичних навчальних закладів. Керівництво департаменту назвало такі повідомлення провокацією та закликало батьків не панікувати, а користувачів соціальних мереж не поширювати неправдиву інформацію.

«У зв’язку з подіями останніх днів роботу загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів, які розташовані у центрі міста, призупинено до 21 лютого. Крім того, в навчальних закладах інших районів столиці посилено охорону приміщень та проведено позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності. Хочу наголосити, що учителі перебувають на постійному зв’язку з батьками, у свою чергу департамент контролює ситуацію», – зазначила директор департаменту Оксана Добровольська.

Вона також зауважила, що рішення щодо відвідування дітьми загальноосвітніх навчальних закладів приймають батьки, про що мають обов’язково повідомити класного керівника. Також директори загальноосвітніх навчальних закладів продовжують роботу з організації навчально-виховного процесу у зручний для учнів, учителів і батьків спосіб, передусім йдеться про роботу чергових груп, класів та різноманітних форм дистанційного навчання.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *