Вибір взуття для дитини: поради батькам - 334Дитяче взуття – це один із найважливіших елементів гардероба кожної дитини. Купити дитяче взуття сьогодні доволі просто, проте найосновнішим у цьому процесі є вибір.

Придбання дитячих речей – це завжди важлива подія. Батьки намагаються вибрати все якісне, оригінальне та красиве. Однак мало хто знає, що саме є ознакою якості для таких виробів.

До особливої групи товарів належить дитяче взуття. Купувати його треба для дитини з 8-9 місяців, коли вона робить перші спроби самостійно ходити. Однак це не означає, що одразу треба купувати багато пар взуття, щоб воно пасувало до різного одягу. Достатньо зупинити свій вибір на одній парі. Залежно від сезону, необхідно вибирати певну модель. Вона не повинна переохолоджувати або перегрівати ніжку. Захист від механічних ушкоджень – це також дуже важливий чинник.

 Оскільки в 8-9 місяців дитина не може висловити свою думку про зручність тієї чи іншої пари взуття, то батьки повинні самостійно це оцінити. Черевики або туфельки повинні бути ортопедичними, з чітко фіксованою п’ятою. Не варто купувати взуття на кілька розмірів більше, з огляду на те, що нога швидко росте.

 Пальці мають бути  вільними, а п’ята, навпаки, добре зафіксована. Носок черевика повинен бути твердим, щоб уникнути травм. Фахівці рекомендують купувати перше взуття доволі високим, бо це убезпечить дитину від вивиху стопи та  нерівної ходи.

 Черевики можуть бути як зі шкіри, так і з щільної якісної тканини. Вага взуття повинна бути мінімальна і не завдавати дитині незручностей при ходьбі. Як застібки рекомендуються липучки, які швидко та зручно зафіксують ногу в необхідному положенні.

 Купувати взуття слід разом із дитиною. Однак якщо обставини не дають змоги це зробити, тоді можна виміряти ногу і з цими розмірами вирушити по покупки. Для кожної вікової категорії є певні вимоги до якості взуття. Скориставшись рекомендаціями ортопеда та надійних виробників, можна вибрати якісний виріб.

 Для діток до 2-х років досить придбати по одній парі для кожного сезону. Для тих, хто почав відвідувати дитячий садок, необхідно подумати про змінну  пару з легших матеріалів, щоб нога не перегрівалася. Кросівки і кеди дитині можна одягати тільки для рухливих ігор і занять спортом, але не для щоденного носіння.

За матеріалами сайту woman.delfi.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *