Кращим студентам призначено обласні стипендії - obl stipendii 2Цього тижня, 19 лютого, в Департаменті освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії стосовно призначення обласної стипендії кращим студентам вищих навчальних закладів Херсонської області.

Стипендії призначаються розпорядженням голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка в межах виконання Програми щодо запровадження обласних стипендій і мають на меті матеріальне заохочення кращих представників студентської молоді Херсонщини.

Особливістю цієї стипендії є те, що вона може бути призначена не тільки тим студентам, які навчаються за кошти державного бюджету, а й тим, які здобувають вищу освіту за кошти фізичних або юридичних осіб, тобто так званим контрактникам. Головним чинником для прийняття рішення про призначення цієї почесної обласної винагороди є сумлінне навчання студента та його активна життєва позиція.

Призначення обласних стипендій є практичним втіленням завдань Президента України щодо підтримки та розвитку здібностей талановитої молоді.

Кандидатів на отримання цієї обласної стипендії висувають органи студентського самоврядування спільно з викладачами вищих навчальних закладів за підсумками зимової екзаменаційної сесії.

Конкурсна комісія під головуванням заступника директора департаменту Кулькіної Євгенії Петрівни у складі депутатів Херсонської обласної ради, представників професорсько-викладацьких колективів навчальних закладів, молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування розглянула матеріали на кандидатів щодо отримання обласної стипендії із списку тих студентів, які відмінно навчаються; мають особливі успіхи в набутті професійних навичок або вибороли призові місця на конкурсах та олімпіадах всеукраїнського та міжнародного рівнів, займаються науково-дослідницькою роботою; беруть активну участь у суспільному житті навчальних закладів. Комісія схвалила кандидатури кращих студентів, подані вищими навчальними закладами.

За підсумками засідання департамент клопотатиме перед головою обласної державної адміністрації Миколою Костяком щодо призначення  30-ти обласних стипендій у розмірі 375 грн. (щомісяця) для студентів ІІІ-ІV рівнів акредитації та 20-ти обласних стипендій у розмірі 340 грн. (щомісяця)  – для студентів І-ІІ рівнів акредитації відповідно до рекомендаційного рішення Конкурсної комісії.

Виплата обласних стипендій здійснюватиметься з обласного бюджету щомісяця упродовж ІІ навчального семестру 2013-2014 навчального року.

За матеріалами департаменту освіти і науки Херсонської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *