Кухарі опановують нові тенденції кулінарії - images 6У Донецькому професійно-технічному училищі торгівлі і ресторанного сервісу з метою розширення знань про впровадження інноваційних виробничих технологій під час навчання учнів професій ресторанного господарства відбувся семінар-практикум з професії «Кухар»  на тему «Сучасні тенденції в приготуванні та оформленні гарячих страв із риби».

 На початку заходу директор Донецького професійно-технічного училища торгівлі та ресторанного сервісу Вікторія Маковська ознайомила учасників з особливостями навчально-виробничого процесу в закладі.

Методист навчально-методичного центру в Донецькій області Ніна Глобіна акцентувала увагу присутніх на питанні підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів.

Методист навчально-методичного центру в Донецькій області Людмила Рубіна зазначила, що впровадження інноваційних виробничих технологій у навчально-виробничий процес і застосування інформаційно-комунікаційних технологій є  одним  із пріоритетних напрямів роботи педагогічних працівників області.

 Під час  роботи семінару учасники заходу обмінялися досвідом роботи з питань удосконалення майстер-класів для педпрацівників, уроків виробничого навчання із застосуванням новітніх виробничих технологій та відзначили, що використання інновацій сприяє індивідуалізації навчання, підвищенню мотивації та пізнавальної активності учнів на уроках, а також забезпечує підвищення ефективності навчання та якість підготовки кваліфікованих робітників.

Під час практичної частини заходу педагоги відпрацювали приготування, оформлення та відпуск рибних страв згідно із сучасними тенденціями та інноваціями.

Наприкінці засідання всі учасники відзначили практичну значущість цього заходу, бо змогли не тільки поділитися своїм досвідом роботи, а й дізнатися багато нового та цікавого для себе.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *