Кращого директора школи визначають у Росії - 1355903985Щороку в Росії проходить конкурс на звання кращого директора. У цьому змаганні беруть участь керівники загальноосвітніх навчальних закладів.

Територія, на яку поширюється конкурс, доволі велика – від Калінінградської області до Камчатки. Історія існування конкурсу налічує приблизно 2 тисячі керівників-учасників.

Всеросійський конкурс «Директор школи-2014» розпочався минулого тижня. Усі, хто хоче поборотися за звання «найкращий директор», повинні зареєструватися на спеціальному сайті, заповнивши анкету. Змагання між учасниками поділено на 2 етапи. Перший етап – заочний. Він складається з написання невеликого есе на тему «Людські ресурси: гроші в управлінні». Кожен учасник повинен написати свої думки з цього питання. Журі, уважно вивчивши кожну роботу, оберуть 30 авторів, які, на їхню думку, найбільш гідні пройти в наступний тур.
Щаслива тридцятка проходить на другий, очний, етап, що пройде в столиці РФ.

Конкурс завершиться в листопаді. Тоді пройде урочистий захід, на якому нагородять трійку переможців. Керівники, які стали кращими, зможуть підняти на розгляд нагальні проблеми російської освіти.

За матеріалами Points.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *