ВНЗ мусять переоформити ліцензії до 2016 у РФ - 72Усі російські виші до 1 січня 2016 року мають переоформити ліцензії на здійснення освітньої діяльності та свідоцтва про державну акредитацію. Таку заяву зробив очільник Рососвітнагляду Сергій Кравцов.

“Для провідних вишів зміна ліцензій буде простою технологічною процедурою, а для тих установ, до яких останнім часом виникали питання щодо якості освіти, видавалися приписи Рососвітнагляду, до них буде прикута пильна увага при перевірці поданих документів”, – наводить слова чиновника РІА “Новости” .

Кравцов додав, що Рососвітнагляд спільно з Міносвіти Росії проводить дводенний семінар для керівників ВНЗ із питань ліцензування та акредитації освітньої діяльності, щоб в останніх з’явилася можливість отримати всю необхідну інформацію з перших рук”.

Нові свідоцтва про державну акредитацію організаціям, які реалізують професійні освітні програми, видаватимуть на 6 років. Переоформлення цих документів необхідне, щоб привести діяльність ВНЗ у відповідність до нового закону “Про освіту в РФ” , який набув чинності 1 вересня 2013 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *