Діти з високим рівнем інтелекту народжуються дедалі частіше - images 83Кожна дитина унікальна по-своєму, але британці вирішили знайти справжніх геніїв і провели конкурс серед дітей віком від 7 до 11 років. У результаті експерти назвали імена найрозумніших.

Дітей оцінювали в різних сферах знань, але кожен мав показати видатний результат хоч би в якійсь одній сфері.

Так, наприклад, до п’ятірки найрозумніших дітей увійшла Шрініді Пракаш. Ця дівчинка двічі вигравала світовий чемпіонат із скребблу серед дітей віком до 12 років. Скреббл – це всесвітньо популярна настільна гра, її варіанти –  «Ерудит» або «Буквоїд». У ній необхідно складати якомога більше слів із даних на початку гри літер. Шрініді зізнається, що пристрасно любить усе, що пов’язане зі словами. А ще вона обожнює вдихати запах старовинних книг.

Вразив вчених і семирічний Яша Езлі, або, як його ще називають, «хлопчик- калькулятор». Він склав тести з математики університетського рівня складності, набравши 100 балів зі 100. Батько хлопчика виховує сина сам і так коментує його досягнення :«Я навіть не сумнівався, що він впорається. Упевнений, це ще не найскладніше, на що він здатен. Цей талант у нього з народження».

Наступна в списку 9-річна британка Лара Паркер – Джанопулос. IQ цієї дівчинки становить 170 балів, що вище, ніж у самого Альберта Ейнштейна. Лара навчається в Гілфордській старшій школі і зізнається, що, крім науки, вона дуже любить стрибати з трампліна і фігурне катання.

Дев’ятирічний Джош Алтман заслужив понад 50 нагород із шахів. Його мама стверджує: коли син розставляє фігури на дошці, його обличчя просто сяє від щастя. Хлопчик легко перемагає дорослих гравців. Серед дітей він входить до п’ятірки кращих шахістів планети.

Замикає рейтинг Роза Марія Мерхаба, 10-річна дівчинка з Лондона. Вона також має талант до рахування й примудряється робити складні розрахунки усно швидше, ніж її вчителі за допомогою калькулятора. Мама Рози скаржиться лише на те, що дочка перфекціоністка і дуже засмучується, якщо виявляється не кращою в якійсь справі. Сама дівчинка підтверджує: «Так, я люблю викладатися на всі 100 %. Якщо мені здається, що я недостатньо старалася, то починаю на себе злитися».

Також вчені повідомляють, що діти з високим рівнем інтелекту народжуються дедалі частіше. Вони пояснюють це доступністю знань і розвитком технологій, які спрощують навчання.

За матеріалами deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *