Студенти вимагають оприлюднення фінансової звітності МОН - 13Від минулої п’ятниці, 21 лютого, Міністерство освіти і науки України зайняли студенти. Приміщення охороняють хлопці із Самооборони. Однак для тих, хто має студентський квиток або будь-який інший документ, що засвідчує особу, – дорога до відомства відкрита.

Цими днями студентство збирається в актовому залі МОН, аби сформулювати основні вимоги та пропозиції до нового міністра освіти. Насамперед активісти вимагають проведення повного аудиту діяльності Міносвіти і науки – для цього пропонують створити авторитетну незалежну комісію з фінансів та права, яка займеться вивченням документації, її оцифруванням, копіюванням і оприлюдненням.

«Ці дії обов’язково має засвідчити та зафіксувати преса. Передання приміщення та документів відбудеться публічно. Лишень за таких умов буде відчинено кабінети, які опечатано», – повідомляє Єлизавета Щепетильникова, президент Української асоціації студентського самоврядування (УАСС).

Нагадуємо, також активісти вимагають від ВР обов’язкового погодження з ними кандидатури міністра освіти і науки. Вони хочуть, щоб новий високопосадовець виконував певні зобов’язання, а саме просував і розвивав ті пропозиції для реформування освіти, які студенти висувають зараз.

Сьогодні активісти запросили в МОН на 13:00 усіх зацікавлених – для остаточного формулювання низки вимог до майбутнього очільника освітньої галузі.

До речі, наразі готується відеосюжет щодо цих подій. Найближчим часом дивіться на Освітньому порталі “Педагогічна преса” ексклюзивний матеріал. Стежте за оновленнями.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *