На базі Військової академії (м. Одеса) відбувся науково-практичний семінар «Участь у міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки. Історія. Отриманий досвід».

Як повідомив заступник начальника академії з наукової роботи полковник Олег Кравчук, захід проводився з метою адаптації досвіду учасників бойових дій для застосування у науковій та освітній діяльності колективу навчального закладу.

Під час семінару з доповідями виступили учасники бойових дій, головний спеціаліст сектору оборонної роботи управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації полковник запасу Віктор Решетніков, заступник голови міської спілки ветеранів війни Афганістану полковник запасу Микола Сторожук, викладачі кафедр військово-спеціальної підготовки і тилового забезпечення, а також курсанти факультетів високомобільних десантних військ та розвідки, підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення. 

Учасники семінару обговорили отриману інформацію щодо застосування досвіду участі військовослужбовців Збройних сил України в операціях із підтримання миру на територіях інших держав і безпеки для організації навчально-виховного процесу та повсякденної підготовки військ, визначили найперспективніші напрями підготовки майбутніх офіцерів до участі у миротворчих операціях та відзначили високу актуальність подібних заходів для подальшого розвитку військової науки в Україні.

Після завершення семінару курсанти академії в неформальній обстановці поспілкувались з досвідченими офіцерами — учасниками бойових дій. Найбільше зацікавлення в молоді викликала емоційна складова діяльності військовослужбовців у «гарячих» точках планети.

Інформація сайту Міністерства оборони України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *