Пройшовши Skype-кваліфікацію, українські абітурієнти можуть перевірити рівень своїх знань з англійської мови. Такий сучасний вид тестування пропонує варшавський університет Polish Open, що спеціалізується на підготовці бакалаврів та магістрів з управління бізнесом. В університеті переконують, що онлайн-співбесіда заохочуватиме абітурієнтів до вступу на спеціальності з англійською мовою викладання. Адже саме така перевага, а ще – можливість отримати одразу два дипломи (польський та британський), відрізняють цей приватний ВНЗ від багатьох інших.

Пройти Skype-кваліфікацію можуть також усі охочі, у яких виникло бажання перевірити свої знання не тільки з англійської, а й з польської мови. Про таке повідомили у представництві освітянської програми «Євростудент». Співбесіду можна вважати початком вступної кампанії, адже абітурієнт під час кваліфікації не тільки об’єктивно оцінить рівень знання мови, а й отримає рекомендації фахівців, як його підвищити і на що звернути увагу.

У «Євростуденті» пояснили, що польський ВНЗ планує постійно проводити Skype-кваліфікації. Ними не завадило б скористатися тим, хто планує здобувати вищу освіту в Польщі, – навіть попри бажання абітурієнта стати в майбутньому керівником.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *