Найрозумніші розповіли, чим хворіють діти багатих батьків - images 88Погоня за грошима і достатком може негативно позначитись на здоров’ї дитини. Суперечлива заява, зроблена американськими алергологами, змусила задуматися і підтвердила відому народну мудрість – не в грошах щастя. І вже тим паче не в їх кількості …
Згідно  з дослідженням, спостерігається зростання чисельності дітей, народжених з алергією або з набутою в перші роки життя підвищеною чутливістю до тих чи інших подразників. Експерти-алергологи зі Сполучених Штатів виявили закономірність: що багатша сім’я, то вища ймовірність того, що діти в ній страждатимуть від алергії.

Пояснити цей статистичний факт фахівці поки що не можуть, але констатують: за останні роки серед дітей і підлітків кількість фіксованих випадків алергії на продукти харчування зросла на 50 %. Ще збільшилася кількість дітей, які страждають алергічною екземою, – на 69 % !

Здавалося б, у забезпечених сім’ях значно більше можливостей для покупки якісних продуктів харчування та пильного спостереження за станом здоров’я дітей, проте статистика вперто свідчить про дітей-алергіків саме серед сімей із високими доходами.

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *