Школярів-утікачів знайшли в Домінікані - 8321Інтерпол виявив двох студентів-втікачів із британського елітного коледжу – на курорті в Домініканській Республіці.

Студенти елітного коледжу, пансіону Стоніхерст у Ланкаширі, 16-річний британець Едвард Баньян і 17-річна уродженка Казахстану Індіра Гайнієва, в січні вирішили влаштувати собі невеликі канікули і втекли.

Викладачі почали бити на сполох, адже студенти не відвідували занять. Їх не могли знайти, тому двері кімнат у гуртожитку, де жила молодь, довелося зламати. З’ясувалося, що підлітки вибралися через вікно і зникли в невідомому напрямку.

Для елітної приватної школи, навчання в якій коштує 29,5 тисячі фунтів стерлінгів на рік, а за територією 24 години на добу стежить охорона, ця історія обернулася великим скандалом.

Інтерпол витратив тиждень на те, щоб знайти втікачів. З’ясувалося, що пара зняла собі номер-люкс у розкішному готелі курортного міста Пунта-Кана в Домініканській Республіці.

Школярі, скориставшись банківськими картками своїх батьків, спокійно провели на курорті тиждень, насолоджуючись морем і сонцем. Місцева поліція заявила, що з підлітками все гаразд, невдовзі їх повернуть додому. Про реакцію батьків на витівку своїх дітей, а також про те, яке покарання очікує закоханих школярів, не повідомляється.

За матеріалами: Mirror

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *