Студенти Лінгвістичного університету вимагають зняти ректора - 4studenti 27.11 2Просто зараз, у Київському національному лінгвістичному університеті розпочався мітинг проти ректора – Романа Васька. Мітингувальників запрошують у актовий зал до діалогу, однак вони вимагають ректора на вулицю. Колона мітингувальників ректорськими сходами зараз рухається до його кабінету.

Напередодні студенти-протестувальники  в одній із соціальних мереж пояснили  причини сьогоднішніх дій:

“Продовжуючи позитивну динаміку змін в Україні, ми рішуче висловлюємо позицію, що має бути проведено люстрацію всіх посадовців, які причетні до діяльності злочинців у владі, тісній співпраці з особами, причетними до корупційних схем.

Зважаючи на те, що ректор Київського національного лінгвістичного університету систематично здійснював залякування студентів, особливо після початку масових протестів на Майдані, видавав неправомірні накази про недопущення студентів до екзаменаційної сесії, вирішував питання про відрахування студентів з університету у зв’язку з участю в акціях Євромайдану, тісно співпрацював із Дмитром Табачником і Євгеном Сулімою щодо діяльності студентів-активістів, вважаємо, що ця особа не може надалі займати посаду ректора університету. Останньою краплею в чаші цинізму стало призначення державної атестаційної комісії в період гострого протистояння на Майдані та відстрілу мирних громадян на вулицях міста Києва.
У зв’язку з цим вимагаємо звільнення Васька Р.В. із посади ректора Київського національного лінгвістичного університету України та недопущення його надалі до зайняття посад в освітній сфері”

Нагадуємо, днями раніше студенти зайняли приміщення Міносвіти і науки. Кажуть, не полишать будівлю, допоки в Раді не визначаться з новим освітянським міністром, кандидатуру якого мають погодити з активістами. Ще вимагають провести повний аудит діяльності Міносвіти і науки – для цього пропонують створити авторитетну незалежну комісію з фінансів та права, яка й займеться вивченням документації, її оцифруванням, копіюванням та оприлюдненням.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Студенти Лінгвістичного університету вимагають зняти ректора”
  1. Васько та еще *******. Выдавил всех нормальных специалистов, во время голосования за ректора поставил камеры в кабинках!!!
    Никогда не было такой коммерции в ВУЗе пока не пришел он.

  2. діти, женіть васьків не тільки з університету, а з україни.
    випускник факультету французької мови 1973 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *