Нагадаємо, що від минулої п’ятниці, 21 лютого, активна студентська молодь взяла Міністерство освіти і науки України під свій контроль.

Передусім студенти вимагають повного аудиту діяльності МОН, а також пропонують своїх висуванців на посаду нового очільника освітянського відомства.

Освітній портал «Педагогічна преса» запрошує освітян і всю громадськість до обговорення кандидатури майбутнього міністра освіти і науки України.

На сайті представлено 15 претендентів. Обрати можна лише одного. Також існує можливість запропонувати свого кандидата на посаду міністра освіти.

Якщо вам є що сказати, чекаємо ваших пропозицій у коментарях. Ваші побажання будуть враховані й запропоновані кандидатури з’являться у списку для голосування.

Зазначимо, що список складений завдяки суспільній думці, самі кандидати не висловлювалися порталу щодо можливості очолити Міністерство освіти і науки України.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

12 коментар до “Призначити міністра освіти може кожен”
 1. шановні колегі “admin” дякуємо за роз`яснення…. разом з тим дуже приємно усвідомлювати, що за Оксена Лісового чесно голосували позашкільники України, це дуже активна частина педагогічної громадськості…. і голоси за нього не накручувалися… він дійсно вийшов у лідери.

 2. Чому забрали Оксена Лісового? Чи злякалися, що він почав виходити у лідери?

 3. Вибачте панове, а де реальні лідери голосування?
  Ще сьогодні ранком на першому місці був Табачник. Його прибрали. Після цього став лідером Лісовий. І його теж прибрали.
  Досить підтосовувати результати голосування! Це жах.

  1. Шановні відвідувачі порталу, як завжди у нас буває, деякі особистості не хочуть голосувати чесно. На порталі було відкрите чесне та прозоре (без реєстрації та зайвих обтяжливих процедур) голосування. Але деякі користувачі не можуть чесно реагувати на події та намагаються спотворити результати голосування. Кандидатура Дмитра Табачника була знята у зв’язку з накруткою голосів. Після повторення ситуації по Ірині Фаріон, адміністрація віднімає накручені голоси.

 4. Чому пропав Лісовий Оксен?
  Прийшов за нього проголосувати з посилання у фейсбуці, а його в списках нема..
  Помилка в ФБ чи тут??..
  Не розумію..

 5. Пропоную Лылыю Гриневич – по-перше, справжній фахівець з питань освіти, по-друге – порядна людина!

 6. Свій голос однозначно віддаю за Івана Вакарчука. Це він ввів тестування у своєму університеті, по якому можна було у 2000-их роках поступити без хабаря. Це він ввів незалежне тестування, по якому абітурієнти без хабарів змогли поступати в медінститут!!! Ніяких тупих реформ типу 12-річна освіта, потім знов 11- річна, як наслідок хтось заробляв гроші на передруковувані постійно нових підручників. Вакарчук довів, що він дійсно може керувати міністерством освіти (адже студенти Франкового вузу були завжди за свого ректора!!!, та йстуденство взагалі теж завжди йому симпатизувало).

 7. Пропоную включити до розгляду в якості кандидатури на пост міністра Наталію Морзе. Доктор педагогічних наук, професор, проректор педагогічного університету імені Гринченка. Автор програм і багатьох підручників з інформатики. Педагог від Бога. Чудова людина і суперкрасива жінка. Ми будемо пишатися таким міністром!

 8. Навіщо Суліму сюди включили? Він не може бути міністром, він себе дискридитував!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *