Керівництво ВНЗ зізналось у хабарництві? - 140225 141625 3747

Приблизно 30 активістів у масках на чолі з Юрієм Хортом сьогодні, 25 лютого, приблизно о 13:30 штурмували кабінет ректора Вінницького торговельно-економічного інституту Валентина Сусіденка з криками “Сусіденка геть!”

Ректора на місці не було, а двері у кабінет відкрила його заступник із наукової роботи Анна Блакитна. Активісти спокійно зайшли до кабінету.

Юрій Хорт висловив вимоги, які активісти висувають до ректора, серед них основною є його відставка. Також Хорт сказав, що в разі неподання у відставку, проти Сусіденка будуть застосовані санкції, оскільки під час протестів по всій країні він забороняв своїм студентам брати в них участь.

Наразі активісти збирають студентів інституту в актовій залі. Заступник ректора зізналась, що брала хабарі і тепер активісти змушують її написати заяву про звільнення, як пише місцеве видання “20 хвилин”.

Нещодавно стало відомо, що за 20 хвилин до штурму інституту Валентин Трохимович був присутній на своєму робочому місці. Однак, як розповіла його заступник, він поїхав до столиці для вирішення питань щодо освіти.


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Керівництво ВНЗ зізналось у хабарництві?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *