Викладачів-хабарників виявлять протягом тижня - 1326463704 zachet oplachenoАнкетування для виявлення найбільших хабарників у тернопільських вишах проведуть серед студентів місцевих ВНЗ упродовж наступного тижня.

Опитування буде анонімним.

– Прізвища викладачів, які найчастіше згадуватимуться в анкетах, будуть оприлюднені. Ми також вимагатимемо звільнення цих викладачів. Загалом, як ми бачимо, серед хабарників-викладачів є дві категорії: ті, хто вимагає, і ті, хто бере, бо їм пропонують хабар, – зазначив координатор люстраційного процесу в місцевих вишах Любомир Шимків.

Він також зазначив, що студенти візьмуть під особливий контроль найближчу сесію, окрім цього планують прискіпливу увагу звернути на тих викладачів, які опиняться в ТОП соцопитування.

– Ми клеїтимемо наліпки на їхніх будинках, фотографуватимемо їхні автівки, будинки, з’ясовуватимемо, звідки в них це майно. Якщо доведеться, будемо пікетувати, – сказав Любомир Шимків.

Також впродовж тижня студенти планують спільно з викладачами своїх навчальних закладів підписати спільну заяву, в якій обидві сторони зобов’яжуться не давати і не брати хабарів.

За матеріалами: 0352.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *