Facebook планує відмовитися від власного сервісу електронної пошти - logo facebook f convertido 1024x1024Соціальна мережа Facebook планує відмовитися від власного сервісу електронної пошти. Її користувачам надходять повідомлення про закриття поштових скриньок на @facebook.com.

Листи, надіслані на одну з таких адрес, автоматично перенаправляються на основний користувацький e-mail, вказаний власником при вході в Facebook. Якщо ж при реєстрації користувач вводив номер свого телефону, система перенаправлень не працюватиме.

У самій соціальній мережі плани з поступового закриття поштового сервісу підтвердили і додали, що остаточно електронні поштові скриньки @facebook.com пропадуть у березні. Представник компанії зазначив, що причиною закриття стала непопулярність сервісу: «більшість людей не користуються своїми @facebook.com-адресами».

Власний поштовий сервіс соціальна мережа представила в 2010 році. Його головною особливістю була здатність об’єднувати всі внутрішні повідомлення, які відправлялися в соцмережі, SMS, електронні листи і тексти розмов із чатів. Марк Цукерберг, засновник Facebook, під час презентації @facebook.com говорив про те, що в його планах немає створення сервісу з метою конкуренції. Він зазначив, що о@facebook.com – це «додаткова пошта». Крім стандартних адрес @facebook.com, у соцмережі діяли короткі адреси @fb.com, якими користувалися співробітники соціальної мережі.

За матеріалами сайту www.gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *