Де живуть найактивніші учасники ЗНО? - zno2Найактивніші абітурієнти на Донеччині, Дніпропетровщині та Львівщині. Такі дані, згідно зі статистикою станом на 25 лютого, оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. За їх інформацією, найбільше реєстраційних анкет надійшло з Донецької області – 16 тисяч 589. Усього ж в Україні зареєстровано 191 тисячу 954 вступники.

Реєстрацію на Зовнішнє незалежне оцінювання розпочато ще 3 січня, і нині вона добігає кінця. Менше тижня залишається в абітурієнтів, щоб подати свої документи до регіональних центрів. Нагадаємо, що 5 березня – останній день подачі документів. Та якщо учасник ЗНО встиг подати документи, але не встиг виправити неточності, то для нього дедлайн – 19 березня. Саме до цієї дати можна надіслати до регіональних центрів виправлений пакет документів.

Торік саме лютий місяць був найактивнішим у реєстрації на ЗНО. Цього місяця зареєструвалося трохи більше 61 % вступників. Найпровальнішим у питанні реєстрації був січень 2013-го – УЦОЯО зафіксував лише 14,1 % заяв.

Також зазначимо, що 2013-го для участі в зовнішньому незалежному оцінювання, за даними офіційних звітів ЗНО, зареєструвалося 322 тисячі 88 осіб. Раніше УЦОЯО запевняв, що цьогоріч також очікує понад 300 тисяч учасників.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *